Reklama

Mielczanin szefem Związku Autorów i Kompozytorów

Opublikowano:
Autor:

Mielczanin szefem Związku Autorów i Kompozytorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poeta i kompozytor urodzony w Mielcu Jerzy Mamcarz w czwartek 16 lipca został wybrany na prezesa Ogólnopolskiego Związku Autorów i Kompozytorów. Od lat związany jest z Warszawską Sceną Bardów. Jest twórcą Festiwalu im. Jonasza Kofty w Warszawie.

W czwartek 16 lipca 2020, na Walnym Zebraniu ZAKR w Warszawie funkcję prezesa Związku Polskich Autorów i Kompozytorów „ZAKR”, przy poparciu wielu twórców  m.in. Marka Gaszyńskiego, Krzysztofa Dzikowskiego, Mieczysława Jureckiego /Budka Suflera/, Sławomira Wierzcholskiego /Nocna Zmiana Bluesa/, Adama Skorupki.

- Program, który przedstawiłem  dotyczył  możliwości  podnoszenia  poziomu artystycznego polskiej piosenki oraz wspierania twórców  w  ich  sprawach  bytowych, został  najwyżej  oceniony  przez  zgromadzonych - komentuje Jerzy Mamcarz

Artysta wraz z żoną Barbarą filologiem mieszka w Warszawie. Utrzymuje stały kontakt ze swoim rodzinnym miastem Mielcem, poprzez m.in. Grupę Literacką Słowo, gdzie publikuje w zbiorowych wydawnictwach nowe wiersze.

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE