Reklama

Mielczanin chcąc uniknąć kontroli policji, próbował uciec!

Opublikowano:
Autor:

Mielczanin chcąc uniknąć kontroli policji, próbował uciec!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarzut posiadania narkotyków oraz zmuszenia funkcjonariusza publicznego do zaniechania prawnej czynności służbowej usłyszał 27-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna, chcąc uniknąć kontroli, próbował uciec. W rezultacie doprowadził do kolizji, w której pasażer został niegroźnie ranny.

W Chorzelowie policjanci podjęli interwencję wobec kierującego fordem focusem. Mężczyzna zatrzymał się do kontroli drogowej, ale kiedy policjant zauważył w pojeździe woreczek z substancją przypominającą narkotyk, kierowca forda ruszył z impetem, ciągnąc przez kilka metrów policjanta trzymającego się drzwi pojazdu. Tak przejechał kilkaset metrów, po czym zjechał do przydrożnego rowu. Funkcjonariuszowi nic poważnego się nie stało.

Kierowca i pasażer forda zostali zabrani do szpitala. Ich obrażenia nie były groźne, więc po opatrzeniu przekazano ich policjantom. Obaj mieszkańcy Mielca w wieku 27 i 33 lat zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Samochód, którym kierował 27-latek został przeszukany i zabezpieczony. W pojeździe policjanci ujawnili narkotyki w postaci haszyszu i marihuany. Od kierującego fordem została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 27-letniemu podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków oraz zmuszenia funkcjonariusza publicznego do zaniechania prawnej czynności służbowej. W sprawie prowadzone są dalsze czynności mające na celu udowodnienie kolejnych czynów przestępczych podejrzanemu.

Obaj zatrzymani mężczyźni znani są mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw na terenie naszego powiatu oraz powiatów sąsiednich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE