Reklama

Miejska Wigilia dla samotnych na placu AK już 22 grudnia. Podajcie info dalej!

Opublikowano:
Autor:

Miejska Wigilia dla samotnych na placu AK już 22 grudnia. Podajcie info dalej!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek 22 grudnia na Placu Armii Krajowej po raz trzeci w Mielcu zostanie zorganizowana „Miejska Wigilia dla Samotnych”.

Urząd Miejski oraz Hotel Iskierka rozpoczęły już przygotowania do tego wydarzenia. W specjalnie ustawionym namiocie zostanie przygotowanych około 200 miejsc. Tak jak przed rokiem planowany jest krótki występ artystyczny młodzieży z SP 7 i Gimnazjum nr 2, słowo duszpasterskie, przełamanie się opłatkiem, posiłek oraz wspólne kolędowanie.

Chcemy, aby każdy uczestnik naszego spotkania skosztował tradycyjnych potraw wigilijnych oraz otrzymał świąteczną niespodziankę. Podczas poprzednich wigilii wspierały nas lokalne firmy oraz organizacje za co serdecznie dziękujemy. Mam nadzieje, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej, a dzięki wspólnemu zaangażowaniu każdy poczuje „magię świąt” – przekazuje Iwona Ławruk, właścicielka Hotelu Iskierka.

- Podzielmy się sercem z tymi, którzy tego serca potrzebują – dodaje wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec.

Wszystkich, którzy mają życzenie włączyć się w tą niezwykłą inicjatywę prosimy o kontakt z Hotelem Iskierka: tel. 698 660 935.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE