Reklama

Miasto dla aktywnych

Opublikowano:
Autor:

Miasto dla aktywnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci, młodzież i wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, będą mogli wkrótce korzystać z kilku nowych obiektów. Na terenach mieleckiego Mieleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji powstaje kompleks sportowo – rekreacyjny.

Wykonawcy intensywnie realizują zaprojektowane inwestycje i pracują nad nowym wizerunkiem placu MOSiR-u.

Nowe boiska
Do użytku oddano już ogólnodostępne mini boisko piłkarskie z naturalną trawą wraz z placem zabaw dla dzieci przy ulicy Baczyńskiego. Budowane są dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie przy ulicy Padykuły. Gotowa jest już płyta z naturalnej trawy o wymiarach 105×68. Takie same wymiary będzie miała druga w naszym mieście, obok boiska na stadionie Gryfu, płyta piłkarska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą. Pomiędzy boiskiem sztucznym i naturalnym stanie niewielka trybuna dla publiczności.

Największy w południowo-wschodniej Polsce
Profesjonalny skatepark o powierzchni 1567 m2 budowany przy ulicy Jagiellończyka ma spełniać funkcję rekreacyjną dla osób jeżdżących na rolkach, deskorolkach czy rowerach typu BMX. Obiekt ten będzie należał do największych w południowo-wschodniej części Polski. Już na etapie projektu i wizualizacji środowisko zainteresowane jego budową jednogłośnie stwierdziło, że mielecki skatepark będzie drugim, najlepszym tego typu obiektem, zaraz po rzeszowskiej skateplazie.

Więcej w 34 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE