Reklama

Mammobus obok Navigatora – Fundacja SOS Życie zaprasza

Opublikowano:
Autor:

Mammobus obok Navigatora – Fundacja SOS Życie zaprasza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacyjny cytomammobus od piątku, 11 stycznia, czeka na mieszkanki Mielca i powiatu mieleckiego. Tym razem Fundacja SOS Życie zaprasza panie na badania w cytomammobusie, który stanie na parkingu obok galerii Navigator oraz na szkolenia do Fitness Clubu Calypso mieszczącego się w Navigatorze.

Bezpłatna mammografia przeznaczona jest dla kobiet w wieku 50 – 69 lat (profilaktyczne badanie wykonuje się raz na 2 lata), zaś bezpłatne badania cytologiczne przeznaczone jesr dla kobiet między 25 a 59 rokiem życia (badania profilaktyczne powtarzane powinny być co 3 lata).


Każda pani, która otrzymała zaproszenie do uczestnictwa w badaniu musi się wcześniej zarejestrować dzwoniąc po numer 17 582 40 – 60.


Rejestracja i możliwość badań są także dostępne dla kobiet, które nie otrzymały zaproszeń, ale spełniają kryteria wiekowe.


Ponadto w sali Fitness Clubu Calypso zaplanowane zostały dwa szkolenia: „Profilaktyka raka szyjki macicy wraz ze sposobami zapobiegania i profilaktyki” oraz „Profilaktyka raka piersi wraz z warsztatami samobadania piersi.
W Navigatorze Fundacja SOS Życie będzie działać do 21 stycznia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE