Reklama

Kubek Biznesu coraz popularniejszy

Opublikowano:
Autor:

Kubek Biznesu coraz popularniejszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sukcesem zakończyło się Śniadanie Kubka Biznesu, które zorganizowane było w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu.

Nową formułą, którą zastosowano w organizacji spotkania, było włączenie studentów w konwencję śniadań. Dlatego też 1 lutego zjawiło się na śniadaniu sporo przedsiębiorczych młodych osób, którzy chcieli usłyszeć wiele cennych wskazówek od doświadczonych przedsiębiorców.

Spotkanie otworzył prezes Kubka Biznesu, Leszek Maksoń. Przedstawił krótką historię fundacji oraz to, w jaki sposób jej przedstawiciele znaleźli się już po raz drugi w Tarnobrzegu. Nadmienił, iż celem strategicznym fundacji jest wymiana doświadczeń pomiędzy osobami prowadzącymi własny biznes. O współpracy nauki z biznesem i roli, jaką w tym elemencie mogą odegrać studenci, mówił rektor PWSZ Paweł Maciaszczyk. W części biznesowej wystąpiły Małgorzata Pasek z PSS Społem oraz Alina Skiba – Zych z Reiffeisen Polbank. O aktualnej sytuacji tarnobrzeskiego Siarkopolu opowiadał jej dyrektor naczelny, Janusz Paruzel. Można było się dowiedzieć, jak ważnym elementem funkcjonowania każdej firmy jest sprawne zarządzanie. Mówca swoje wystąpienie zakończył przesłaniem do studentów, by próbowali zakładać swoje firmy, by nie zrażali się niepowodzeniami, gdyż praca na własny rachunek może przynieść nie tylko gratyfikacje finansowe, ale również sporo satysfakcji.

Więcej w 6 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE