Reklama

Kto zostanie liderem naszego miasta? - znamy listę

Opublikowano:
Autor:

Kto zostanie liderem naszego miasta? - znamy listę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koordynatorzy projektu "Szkoła Liderów Miasta Mielec" ogłosiła listę uczestników tego prestiżowego projektu. Inicjatywa będzie prowadzona przez Fundację Szkoła Liderów, we współpracy z Prezydentem Miasta Mielca Danielem Kozdębą, Urzędem Miejskim w Mielcu oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Projekt oparty jest na amerykańskich wzorcach z New Memphis Institute, przy zaangażowaniu Ambasady Amerykańskiej w Polsce. Szkoła Liderów Mielca trwa 7 miesięcy, od 3 marca 2 do 30 września 2017r.
Każdy z uczestników i uczestniczek przejdzie zaawansowany kurs przywództwa lokalnego, wzmocni swoje kompetencje kierowania ludźmi i wprowadzania zmian. Sprawdzi swój indywidualny potencjał liderski i zastanowi się, jak w pełni go wykorzystać w pracy nad rozwojem Mielca. Przez 7 miesięcy grupa ok 20 liderek i liderów Mielca, z różnych sektorów i opcji politycznych stworzy zespół, który wspólnie będzie się uczył, „jak działa Mielec” oraz podejmie się pracy nad jednym z wyzwań, przed którymi stoi miasto. – Nic tak nie zmienia miasta jak energia i siła liderów – mówi Karen Ware z New Memphis Institute. 

- Zakończyliśmy rekrutację do Szkoły Liderów Miasta Mielca. Otrzymaliśmy 36 aplikacji. Na podstawie przesłanych zgłoszeń oraz rozmów kwalifikacyjnych, Komisja Rekrutacyjna postanowiła zaprosić do udziału w projekcie 19 Osób.W skład Komisji Rekrutacyjnej powołano przedstawicieli Fundacji Szkoła Liderów, Ambasady USA w Warszawie, Wyższej Szkoły Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie, oraz Urzędu Miejskiego w Mielcu - informują nas koordynatorzy projektu. 

Do udziału w Szkole Liderów Miasta Mielca zostali zaproszeni (kolejność alfabetyczna):

 1. Cena Jakub
 2. Chojecki Janusz
 3. Ćwięka Agata
 4. Gajdowski Łukasz
 5. Kruszyńska Joanna
 6. Lawruk Iwona
 7. Mieszkowski Stanisław
 8. Miłoś Adriana
 9. Peret Sebastian
 10. Rojkowicz Bogdan
 11. Rzeźnik Zbigniew
 12. Sieroń Ewelina Małgorzata
 13. Smaczny Józef
 14. Tańcula Krzysztof
 15. Warzecha Paweł
 16. Wawer Zbigniew
 17. Weryńska-Zarzecka Magdalena
 18. Wiśniewski Jacek
 19. Wojtas Artur
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE