Reklama

Kim jest topielec?

Opublikowano:
Autor:

Kim jest topielec? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ciało mężczyzny wyłowiono z Wisłoki w czwartkowe popołudnie, 24 marca. We wsi, w której doszło do makabrycznego znaleziska, aż huczy od domysłów na temat tożsamości topielca.

Informację o tym, że w odcinku Wisłoki przebiegającym przez Chrząstów znajduje się ciało, dyżurny mieleckiej policji odebrał około godziny 17.

Ciało zaczepione o konar

Poszukiwania, choć bardzo szeroko zakrojone i angażujące wiele służb, nie potrwały długo. Okazało się, że zwłoki nie przemieściły się z miejsca, w którym zauważył je świadek. Zaczepione były bowiem o wystający z wody konar i – dzięki temu – stały się dość widoczne. W wydobyciu ich z koryta rzeki pomogli policjantom pracujący na miejscu zdarzenia strażacy, następnie zaś teren przekazany został specjalistom, których zadaniem będzie rozwikłanie zagadki tajemniczej śmierci. – Posłużą temu zarówno oględziny, jak i dokumentacja fotograficzna wykonana w miejscu ujawnienia ciała. Sporządzeniem ich zajęli się technicy kryminalistyki pracujący pod nadzorem prokuratora – wylicza Urszula Chmura, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE