Reklama

Już w piątek Ekstremalna Droga Krzyżowa w Mielcu. Pątnicy mogą wybrać jedną z 14 tras. [PATRONAT]

Opublikowano:
Autor:

Już w piątek Ekstremalna Droga Krzyżowa w Mielcu. Pątnicy mogą wybrać jedną z 14 tras. [PATRONAT]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy piątek mieszkańcy regionu wyruszą w nocną wędrówkę. Podczas Ekstremalnej Drogi Krzyżowej pokonają około 40 kilometrów. Zapisy na to wyjątkowe wydarzenie wciąż trwają.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to pokonanie wybranej trasy w nocy, medytowanie i zmaganie się z własnymi słabościami. W trakcie długiej, ponad 40-kilometrowej wyprawy, uczestnicy mają czas na refleksję i spotkanie z Bogiem. EDK to także wewnętrzna podróż, która pozwala spojrzeć w głąb siebie i uczy pokory. Pomysłodawcą tego rodzaju przedsięwzięcia jest twórca akcji Szlachetna Paczka, ksiądz Jacek Wiosna Stryczek.

W tym roku organizatorzy EDK w Mielcu przygotowali 14 tras. Pątnicy udadzą się m.in. do Pilzna, Tarnobrzegu czy Sandomierza. Koszt - 15 zł (płatność przed Mszą Świętą). Dzięki temu każdy uczestnik dostaje pakiet rozważań wraz z opaską.

Zapisu można dokonać na stronie internetowej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Wystarczy wejść na www.edk.org.pl. Dokonując wyboru trasy, otwieramy zakładkę, w której są dane trasy: przebieg wraz z mapą w PDF, odległość, opis trasy w PDF oraz szczegółowe informacje dodatkowe.

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Mielcu odbędzie się w najbliższy piątek, 16 marca. Początek o godzinie 19.30. Rozpocznie się od wspólnej Mszy Świętej w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. Zapisy odbywają się przez stronę www.edk.org.pl


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE