Reklama

Jarmark Świąteczny: będą zmiany w organizacji ruchu na Starówce

Opublikowano:
Autor:

Jarmark Świąteczny: będą zmiany w organizacji ruchu na Starówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z organizacją „Powiatowego Jarmarku Świątecznego”, w niedzielę, 16 grudnia, czasowo zmieni się organizacja ruchu w rejonie mieleckiej Starówki.

Ulica Rynek w Mielcu zostanie wyłączona z ruchu od 15 grudnia (sobota) od godz. 14:00 do 17 grudnia (poniedziałek) do godz. 7:00. Ograniczenia ruchu będą dotyczyć połączeń na styku ulic Mickiewicza i Kościuszki oraz Legionów i Kilińskiego. 

W związku z ograniczeniem ruchu, zmianie ulegną trasy mieleckich MKS-ów. Od 15 grudnia (sobota) od godz. 14:00 do 17 grudnia (poniedziałek) do godz. 6:00, nastąpi wyłączenie komunikacji miejskiej z Rynku Starego Miasta. Na czas zamknięcia Rynku autobusy będą kursowały objazdem ulicami Sienkiewicza i Staszica. Przystanki w Rynku będą nieczynne. Odjazdy autobusów będą się odbywały z przystanków przy ulicach Staszica (w obie strony) i Obrońców Pokoju (tylko w stronę ul. Staszica). Dodatkowo, linia nr 15 w podanych godzinach będzie kursowała w obie strony ulicami Sienkiewicza, Staszica i św. Jana Pawła II z pominięciem przystanku Legionów Dworek 01.

Teren imprezy pod nazwą „Powiatowy Jarmark Świąteczny” obejmie również miejsca parkingowe wokół mieleckiego Rynku. Zwracamy się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Starówki o przeparkowanie pojazdów i pozostawienie miejsc do dyspozycji organizatora w okresie od 15 grudnia (sobota) od godz. 14:00 do 17 grudnia (poniedziałek) do godz. 7:00. 

Przepraszamy za utrudnienia i – oczywiście – zapraszamy do odwiedzenia naszego świątecznego jarmarku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE