Reklama

Jak tu dojechać do galerii? Kłopoty z oznakowaniem na parkingu!

Opublikowano:
Autor:

Jak tu dojechać do galerii? Kłopoty z oznakowaniem na parkingu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pan Ryszard napisał do nas, prosząc o wyjaśnienie sprawy dotyczącej wewnętrznej drogi, znajdującej się przy markecie Leroy Merlin w Mielcu. Jak się okazuje, z parkingu marketu nie da się tą drogą w legalny sposób przejechać na parking sąsiadującej galerii Navigator.

Parking marketu budowlanego wraz w wewnętrzną drogą powstał rok temu, wtedy zakończono prace budowlane i otwarto długo oczekiwany Leroy Merlin oraz galerię Nawigator, zlokalizowane przy ulicy Powstańców Warszawy w Mielcu.

Wjeżdżając na parking marketu budowlanego od strony ulicy Krańcowej, zgodnie ze znakiem nakazu, należy skręcić w prawo, gdyż znajduje się tam zakaz jazdy na wprost - jest to droga jednokierunkowa. Próbując przejechać wewnętrzną drogą z parkingu marketu na parking sąsiadującej galerii, napotykamy na problem, gdyż - aby to zrobić - należy złamać przepisy i pojechać pod prąd. Sytuacja ta uniemożliwia przejazd z parkingu marketu budowlanego do Navigatora, z którego bez problemu da się dojechać w przeciwnym kierunku.

- Dlaczego tak jest, że do Navigatora da się dotrzeć przez parking do marketu budowlanego, a w drugą stronę nie ma już takiej możliwości, mimo że szerokość jezdni się nie zmienia, więc mogłaby to być dalej ulica dwukierunkowa? - zastanawia się  pan Ryszard.

Zainteresowani tematem postanowiliśmy to sprawdzić. Rzeczywiście, aby zgodnie z przepisami dojechać do galerii Navigator, trzeba wyjechać z parkingu Leroy Merlin na ul. Powstańców Warszawy i dopiero wtedy wjechać na jej parking, gdyż znajdujące się przy wewnętrznej ulicy znaki nakazu wymuszają od kierującego jazdę z powrotem w kierunku wejścia do marketu budowlanego.

- Czyżby ta przeszkoda dla kierowców oznaczała walkę marketów o klienta? - pyta pan Ryszard. O sytuację zapytaliśmy zarządcę drogi, którym jest właściciel marketu.

- Na bieżąco analizujemy ruch na naszym parkingu oraz słuchamy głosu naszych klientów. Komfort zakupów realizowanych w naszych sklepach jest dla nas niezwykle ważny, dlatego będziemy szukać rozwiązań, aby dojazd do i z naszego sklepu był jeszcze łatwiejszy - odpowiedział nam Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE