Reklama

Jacek Juwa oficjalnie komendantem KPP Mielec

Opublikowano:
Autor:

Jacek Juwa oficjalnie komendantem KPP Mielec - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj, 14 czerwca, kom. Jacek Juwa otrzymał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji nominację na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu.

Komisarz Jacek Juwa od marca pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu, zastępując tym samym inspektora Andrzeja Świdra, który zakończył swoją służbę w mieleckiej jednostce i odszedł na emeryturę. 14 czerwca oficjalnie został minowany komendantem policji w Mielcu. Akt nominacyjny w obecności władz miejskich i powiatowych wręczył  szef podkarpackiej policji inspektor Krzysztof Pobuta.

– Życzę, by praca na tym wyjątkowym stanowisku była dla pana interesującym i pełnym pozytywnych doświadczeń etapem zawodowej kariery. Niech te doświadczenia przekładają się na dobre wyniki i inicjatywy, które posłużą Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, jej pracownikom, a przede wszystkim mieszkańcom Powiatu Mieleckiego – przekazał starosta Zbigniew Tymuła.

Jacek Juwa w resorcie spraw wewnętrznych pełni służbę od 1998 r. Za swoją inwencję i inicjatywę w rozwiązywaniu i zwalczaniu przestępczości i patologii w powiecie mieleckim był wielokrotnie wyróżniany  nagrodami Komendanta Powiatowego Policji, a także nagradzany awansami:
1 kwietnia 2011 roku mianowany został na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji.
1 maja 2012 roku mianowany został stanowisko Naczelnika Wydziału do Spraw Przestępstw Przeciwko Mieniu.
1 października 2013 roku mianowany na naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego.
5 marca 2016 został pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE