Reklama

Innowacyjna produkcja ram do rowerów ruszyła pod Dębicą!

Opublikowano:
Autor:

Innowacyjna produkcja ram do rowerów ruszyła pod Dębicą!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Podgrodziu koło Dębicy będą produkowane nowoczesne ramy do rowerów. Dziś uroczyście otwarto Akredytowane Centrum Badawczo-Rozwojowe dla branży rowerowej, a także uruchomieniu zrobotyzowanej produkcji ram rowerowych przez firmę AG Motors. Wśród zaproszonych gości był marszałek Władysław Ortyl.

Nie zabrakło także podsekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak i wojewody Ewy Leniart, która odczytała list do inwestorów od premiera Mateusza Morawieckiego.

Marszałek Władysław Ortyl zwracał uwagę na montaż finansowy, który pozwolił zrealizować tę inwestycję.

Mamy tu przykład dobrych decyzji popartych środkami zewnętrznymi. Firma skorzystała zarówno z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, który jest programem na poziomie krajowym oraz z naszego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Nas cieszy również to, że mamy kolejne centrum badawcze. Pod tym kątem jesteśmy drugim województwem po Mazowszu. Innowacje rodzą kolejne innowacje. Dlatego pan prezes mógł powiedzieć, że dają dożywotnią gwarancję na te nowoczesne produkty, ale musiało to być poparte gruntownymi pracami badawczymi przed wdrożeniem do produkcji – mówił marszałek Władysław Ortyl.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE