Gra PGE Stal Mielec zaskoczeniem

Wiadomości Pierwsza połowa meczu Final Four Pucharu Polski za nami. Przez cały ten czas Stal Mielec prowadziła w grze z Vive Tauron Kielce, kończąc wynikiem 12:11. Komentatorzy są zaskoczeni, sądząc, że dla Stali Mielec sam udział w ćwierćfinałach jest już sukcesem.

– Jest spokojnie, zostało 30 minut, Kielce grają spokojnie, ale poczekajmy do końca meczu – powiedział bramkarz Krzysztof Lipka. Kielce miały kilka okazji na zdobycie punktów, ale rzuty do bramek okazały się nietrafione. Nasi początkowo mieli znaczną przewagę – im bliżej końca pierwszej połowy, tym bardziej gra stawała się bardziej wyrównana.

Komentatorzy jednoznacznie oceniają, że przewaga Kielc to tylko kwestia czasu i nie ma wątpliwości, kto wygra ten mecz.

Jak będzie wyglądać druga połowa? Czekamy i trzymamy kciuki.

Druga połowa
Kielce obudziły się do gry i szybko nadrobiły zaległości. Mielec również zdobył bramki, choć było kilka nietrafionych prób. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Kielc – 31: 25.