Reklama

Gala Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego

Opublikowano:
Autor:

Gala Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Izba Przemysłowo – Handlowa w Rzeszowie od 2002 roku przyznaje firmom województwa Certyfikat „ Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego ” oraz dla dużych i średnich firm Województwa Podkarpackiego posiadających najlepsze wyniki w swojej działalności, przedsiębiorców wpływających w znaczny sposób na rozwój naszego województwa wyróżnienie: „ Lider Województwa Podkarpackiego”.

W uroczystości, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, w imieniu marszałka Władysława Ortyla samorząd województwa Podkarpackiego reprezentowała wicemarszałek Ewa Draus, która odczytała list od marszałka skierowany do uczestników i organizatorów.

Firmy, aby zdobyć wyróżnienie muszą, oprócz posiadania bardzo dobrej opinii w środowisku gospodarczym, złożyć wiele dokumentów, gwarantujących miano wyróżnienia oraz oprócz posiadać aktualny certyfikat wiarygodności w okresie ostatnich dwóch lat uzyskiwać odpowiednie wyniki zarówno w przychodach, jak i zatrudnieniu.

Celem Izby Przemysłowo – Handlowej w Rzeszowie jest tworzenie trwałych i bezpiecznych stosunków gospodarczych dla wszystkich przedsiębiorstw działających na rynku oraz krzewienie etycznych wzorców postępowania, prowadzących do rozwoju przedsiębiorstw, a w konsekwencji do rozwoju gospodarczego Województwa Podkarpackiego.

Do tej pory rozdano 867 certyfikatów 223 firmom oraz  wręczono 366 tytułów lidera czym uhonorowano 159 firm (większość wielokrotnie).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE