Reklama

Reklama

Egzamin ósmoklasisty, a w szkołach alarmy bombowe!

Opublikowano: wt, 25 maj 2021 08:12
Autor:

Egzamin ósmoklasisty, a w szkołach alarmy bombowe! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie VIII klas szkół podstawowych zaczynają dziś trzydniowy egzamin ósmoklasisty. Na początek - język polski. W środę będzie egzamin z matematyki. W czwartek, odbędzie się egzamin z języka obcego. W naszym powiecie egzaminy wystartowały z przeszkodami.

Na chwilę obecną do 13 szkół podstawowych z terenu całego powiatu dotarł e-mail o podłożeniu ładunku wybuchowego lub podłożeniu gazu bojowego.

CZYTAJ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty, a w szkołach alarmy bombowe!

- Policjanci już wcześniej współpracowali ze szkołami w tym zakresie, dyrektorzy szkół znają procedury i schemat postępowania w takiej sytuacji. Wyznaczeni policjanci są w stałym kontakcie z dyrektorami szkół - informuje KPP w Mielcu. 

 

Przystąpienie do egzaminu ósmoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Jeśli uczeń z powodów zdrowotnych lub losowych nie będzie mógł przystąpić do egzaminu we wtorek, środę i czwartek, to będzie go pisał w drugim terminie - 16-18 czerwca.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 2 lipca. 

Egzaminy odbywać się będą w reżimie sanitarnym, uczniowie są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali egzaminacyjnej. W trakcie egzaminu uczeń ma obowiązek ponownie zakryć usta i nos, kiedy podchodzi do niego nauczyciel, gdy wychodzi do toalety i wtedy, gdy kończy pracę  i wychodzi z sali.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.