Reklama

Dyrektor Więcław żegna się z mieleckim szpitalem specjalistycznym

Opublikowano: czw, 30 kwi 2020 16:56
Autor:

Dyrektor Więcław żegna się z mieleckim szpitalem specjalistycznym  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś pracownicy Szpitala Specjalistycznego w Mielcu podziękowali dyrektorowi Józefowi Więcławowi za 13 miesięcy wspólnej pracy. Józef Więcław po zaledwie roku pracy w mieleckiej lecznicy w poniedziałek 27 kwietnia złożył wypowiedzenie umowy o pracę. Zarząd Starostwa Powiatowego w Mielcu przyjął rezygnację dyrektora.

- Byliśmy drużyną, wiedzieliśmy co chcemy osiągnąć, ile pracy to kosztuje i ile poświęceń wymaga. Ale stopniowo szliśmy do przodu, nawet, gdy zastała nas pandemia. Wspólnymi siłami walczyliśmy o bezpieczeństwo pacjentów, szpitala, rozmawialiśmy z darczyńcami, zdobywaliśmy potrzebne środki ochrony osobistej i inne. Udało się wiele zrobić, więc przeszliśmy tę próbę, której niektórzy nie podołali, bo to nie jest łatwe. Chcę za to podziękować, bo choć był to czas wyzwań, to również wspólnego zdobywania bezcennej wiedzy i umiejętności. Bardzo za to dziękujemy, ale także za szacunek, kulturę, odpowiedzialność, odwagę - powiedziała lek. Magdalena Krępa, zastępca dyrektora ds. lecznictwa. 

Józef Więcław także wyraził swoją wdzięczność wobec pracowników:

- Przypadł mi zaszczyt kierowania mielecką placówką przez ponad rok, który to był dla mnie czasem pełnym ciężkiej pracy, nowych doświadczeń, ale przede wszystkim dał mi możliwość poznania wielu nowych osób - m.in. Państwa, Pracowników tego Szpitala. Dziękuję za wszelkie okazane mi wsparcie, przejawy życzliwości i współpracę w jednym konkretnym celu, jakim było dobro Szpitala. Jestem wdzięczny za to, że wielu Pracowników było zdecydowanych tworzyć zespół, starało się rozumieć sens i cel wielu działań, dzieliło się doświadczeniem, dostarczało cennych uwag i opinii. Wiele razy okazały się one znaczące i trafne. W związku z faktem, iż moja rola w Mielcu dobiegła końca, pragnę się pożegnać i życzyć Państwu zdrowia, wielu sukcesów, satysfakcji z pracy i rozwoju Szpitala - komentuje Józef Więcław

Józef Więcław w 2019 roku wygrał konkurs na dyrektora mieleckiej lecznicy. Wcześniej kierował szpitalem powiatowym w Przeworsku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.