Bury zgłosił do zwolnień grupowych 500 osób, Lear Corparation 350. Później Bury wycofał się z prawie połowy zwolnień, wręczając wypowiedzenia 264 osobom. Lear pozostawił tylko 20 osób, pozostałe 330 zwolnił.
Trzecia nieduża firma związana z branżą lotniczą, która ma zostać zlikwidowana zgłosiła do zwolnień grupowych 33 osoby i 31 już zwolniła.
Niedawno zwolnienia grupowe zgłosiły dwie kolejne firmy – zatrudniająca 17 osób z branży lotniczej i 32 osoby z branży metalowej. Pierwsza z nich wręczyła już wypowiedzenia 7 osobom, druga na razie 1 osobie.
Dwie kolejne mieleckie firmy zgłosiły zwolnienia grupowe
Opublikowano:
Autor: JT | Zdjęcie: Fot. Archiwum
Dwie kolejne, nieduże mieleckie firmy zgłosiły do PUP zamiar zwolnień grupowych. | foto Fot. Archiwum
reklama
Przeczytaj również:
WiadomościPierwsze zwolnienia grupowe w pow. mieleckim zgłosiły dwie duże firmy branży motoryzacyjnej – Bury Sp.z.o.o. i Lear Corporation. Potem doszła nieduża firma branży lotniczej, a niedawno kolejne dwie związane z branżą lotniczą i metalową.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)