Reklama

Dwa dni temu ruszyła wycinka lasu znajdującego się przy ul. Iwaszkiewicza w Mielcu, gdzie niebawem ma powstać droga będąca przedłużeniem ulicy Powstańców Warszawy do Inwestorów.

Opublikowano:
Autor:

Dwa dni temu ruszyła wycinka lasu znajdującego się przy ul. Iwaszkiewicza w Mielcu, gdzie niebawem ma powstać droga będąca przedłużeniem ulicy Powstańców Warszawy do Inwestorów.  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cześć mieszkańców ul. Iwaszkiewicza nie zgadzała się z decyzją dotyczącą wycinki lasu, o czym pisaliśmy we wrześniu. Decyzja ta okazała się jednak nieodwracalna. Inwestycja będzie najprawdopodobniej zrealizowana do końca sierpnia 2018 roku.

Celem inwestycji ma być zmniejszenie natężenia ruchu na ul. Iwaszkiewicza. - Ze względu na liczne wypadki planowano wykonać obok mojego domu rondo - powiedział nam mieszkaniec ulicy pan Krzysztof.


Miasto odstąpiło jednak od tego pomysłu. Przystało na inny, którym jest budowa drogi przez las. - Wybudowanie tej ulicy spowoduje, że przejmie ona całość ruchu pojazdów w kierunku strefy przemysłowej przy ulicy Inwestorów i zdecydowanie zmniejszy się natężenie ruchu na ulicy Iwaszkiewicza  - mówi Monika Skowrońska - Ziomek,  naczelnik Wydziału Dróg Miejskich i Transportu Publicznego w Urzędzie Miejskim w Mielcu.

Pan Krzysztof nie ma jednak wątpliwości, że ruch na ulicy mimo tego rozwiązania się nie zmniejszy: – To nic nie zmieni. Ci, co przyzwyczaili się tędy jeździć, będą to robić nadal.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE