Reklama

Dłużej na bazarach przed Wszystkimi Świętymi

Opublikowano:
Autor:

Dłużej na bazarach przed Wszystkimi Świętymi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, wydłużone zostaną godziny otwarcia miejskiego targowiska przy ul. Wolności i ul. Sandomierskiej.

Zmieniony czas otwarcia będzie obowiązywał w okresie trwania handlu zniczami, kwiatami i innymi cmentarnymi akcesoriami od 21.10. do 31.10.2019.

Informujemy, że w związku z okresem intensywnej sprzedaży zniczy i chryzantem na miejskim targowisku przy ul. Wolności w okresie od 21 do 31.10.2019 istnieje możliwość wyrażenie zgody przez Prezydenta na pozostawianie namiotów handlowych przez handlujących po zakończonym dniu handlowym w tym okresie, na targowisku.

W celu uzyskania zgody należy złożyć wniosek skierowany do Prezydenta Miasta. Wniosek powinien zawierać informację o wielkości stoiska, miejscu (nr stanowiska handlowego) oraz okresie na jaki namiot /stoisko handlowe będzie pozostawione na terenie targowiska. Informujemy, że w związku z okresem intensywnej sprzedaży zniczy i chryzantem na miejskim targowisku przy ul. Wolności w okresie od 21 do 31.10.2019 istnieje możliwość wyrażenie zgody przez Prezydenta na pozostawianie namiotów handlowych przez handlujących po zakończonym dniu handlowym w tym okresie, na targowisku.

Jednocześnie informujemy, że Gmina Miejska Mielec nie będzie ponosić odpowiedzialności za ewentualne straty wynikające z kradzieży lub uszkodzenia pozostawionych przez sprzedającego na targowisku rzeczy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE