Reklama

"Dar serca" ze Złotnik do Skopania

Opublikowano:
Autor:

"Dar serca" ze Złotnik do Skopania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W okresie przedświątecznym w Społecznej Szkole Podstawowej i w Społecznym Przedszkolu "Promyczek" w Złotnikach uczniowie, rodzice i nauczyciele zorganizowali zbiórkę darów rzeczowych dla Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu.

Cała społeczność szkolna i przedszkolna aktywnie uczestniczyła w akcji. Rodzice wraz z dziećmi, a także nauczyciele bardzo chętnie przynosili różne artykuły spożywcze, chemiczne, zabawki, książki  oraz odzież.

10 kwietnia szkoła gościła uśmiechniętych wychowanków Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu wraz z dyrektorem tej placówki, Damianem Szwagierczakiem. Była to okazja poznania się oraz wyrażenia wzajemnej chęci dalszej współpracy.
Podczas przekazywania darów padło wiele ciepłych słów i świątecznych życzeń. Dzieci zostały obdarowane słodyczami i barankiem wielkanocnym, który został upieczony przez uczniów na warsztatach wielkanocnych. Wychowankowie chętnie integrowali się podczas wspólnych zabaw w przedszkolu, na placu zabaw oraz siłowni. Wielką przyjemnością dla dzieci był pokaz wypieku baranka wielkanocnego.

Największą nagrodą dla całej społeczności szkolnej był bez wątpienia szczery, dziecięcy uśmiech, który nie schodził z rozradowanych buzi. Ten, wydawać by się mogło, niepozorny gest był najlepszym podziękowaniem i tylko utwierdził wszystkich w przekonaniu, że takie akcje są potrzebne.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w pomoc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE