Reklama

Czyj jest ten rower?

Opublikowano:
Autor:

Czyj jest ten rower? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielecka policja poszukuje właściciela roweru o kolorze bordowym, który został znaleziony na ul. Pisarka. W związku z tym, że jednoślad nie został zgłoszony jako zaginiony, policjanci poszukują jego posiadacza.

Właściciela jednośladu proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu lub kontakt telefoniczny z dzielnicowym asp. szt. Tomaszem Sznajderem pod numerem tel. 571 203 266.

Dawaj cztery złote
20 grudnia mieszkaniec Mielca został napadnięty i okradziony. Do tego zdarzenia doszło na ulicy Wolności. 26- letni kolbuszowianin zażądał od niego czterech złotych, a kiedy odmówił, zabrał mu portfel. Ponadto złodziej, chcąc zatrzymać łup, groził mężczyźnie i odpychał go. Poszkodowany na szczęście miał przy sobie tylko 25 złotych. Funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w wyniku prowadzonych czynności udało się zatrzymać sprawcę rozboju.

Pomysłowy złodziej
W Woli Chorzelowskiej nieznany sprawca włamał się po wybiciu szyby do wolno stojącego budynku mieszkalnego. Zrabował zdemontowane wcześniej przewody elektryczne. Właściciel budynku szacował straty na 500 złotych.

Informacje przekazał mł. asp. Marek Opiela z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu

Więcej w 52 numerze Tygodnika Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE