Reklama

Co Cię czeka w 2020 roku? Sprawdź swój horoskop!

Opublikowano:
Autor:

Co Cię czeka w 2020 roku? Sprawdź swój horoskop! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gwiazdy zdradzają przeznaczenie...

Baran

 Twoja uwaga skoncentruje się sprawach materialnych. Pamiętaj jednak, że w życiu najważniejsza jest równowaga.  Co Ci po dobrobycie, jeśli nie będzie blisko Ciebie osób, na które zawsze możesz liczyć? Postaraj się poukładać sprawy osobiste.  To doskonały czas na zakończenie konfliktu z kimś bliskim lub rodziną. Wśród bliskich sporo uroczystości, ślubów i rocznic sprzyjających zacieśnianiu więzi. Wystrzegaj się zachłanności i nierozważnych kroków, zwłaszcza wczesną wiosną.  Kosztowne przyjemności to nie jest droga do szczęścia. Wyjątkowo dokładnie czytaj dokumenty, pod którymi zamierzasz postawić swój podpis. Przed tobą wiele różnych zadań i obowiązków, wszystko jednak dokładnie sprawdzaj, przeliczaj i nie polegaj wyłącznie na opiniach innych.W tym roku postaraj się wreszcie doceniać małe rzeczy, które zdarzają się każdego dnia. Postaraj się także zrealizować marzenia, nawet te całkiem małe. Od razu inaczej popatrzysz na świat. Nie trzymaj się sztywno planów, czasami daj się ponieść emocjom. Możliwe ponowne spotkanie z osobą, z którą wcześniej zerwałeś kontakt.

Byk

Wiele wskazuje na to, że będzie Ci się żyło dostatnio i szczęśliwie. Spodziewaj się sukcesów i powodzenia w sprawach osobistych i zawodowych.  Niczego nie zostawiaj własnemu losowi – nic nie zrobi się samo. Pamiętaj jednak, że pośpiech jest złym doradcą. Podejmiesz wiele ważnych decyzji, ale efekty będą zauważalne dopiero w przyszłości. Choć nie wszystko układa się teraz po Twojej myśli, nie denerwuj się, z czasem zobaczysz, że jest dokładnie tak, jak miało być. Czas pracuje dla Ciebie. Uwierz, że  czasem, aby coś zyskać, coś trzeba stracić. Panuj nad emocjami i staraj nie angażować się w niepotrzebne konflikty.  Możesz też zostać przez kogoś oszukany, więc pamiętaj, by nie ufać każdemu, kto jest uśmiechnięty i wydaje Ci się miły. Latem możesz paść ofiarą nieprzyjemnej plotki. Przekonasz się wtedy, kto naprawdę jest Twoim przyjacielem. Nie próbuj opierać się na nikim, kiedy musisz dokonywać wyborów. Zaufaj sobie, a nie zawiedziesz się. Ciesz się chwilą, a nie oczekuj wielkich wydarzeń od losu.  Może Cię spotkać miła niespodzianka.

 

Bliźnięta

Zapowiada się rok pełen korzystnych zmian. I będą to zmiany poważne. Być może czeka Cię wyprowadzka, zmiana pracy lub podjęcie decyzji, która wpłynie na resztę życia. Ale jesteś gotowy na nowe wyzwania i przygody. Sympatyczni ludzie wokół, brak poważniejszych problemów i odpowiednia ilość gotówki zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa i dobry humor. Wyjaśnisz wiele nieporozumień, które zaprzątały Twoją uwagę w zeszłym roku.  W maju unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy mogą Ci zaszkodzić. Zrozumiesz, że czasem nie warto podwyższać sobie poprzeczki zbyt mocno i będziesz cieszył się małymi sukcesami. To, co niedawno wydawało się nierealne, ma szansę się spełnić. Zaakceptuj też fakt, że czasem coś musi się zakończyć. W tym roku nie sięgaj po to, bez czego możesz się obejść. Zacznij dbać bardziej o swoją przyszłość i bezpieczeństwo niż o krótkotrwałe przyjemności. To Ci się opłaci. Możesz liczyć na pomyślne rozwiązanie różnych zaległych spraw urzędowych. Choć zdrowie będzie Ci dopisywać, to dbaj o swoją dietę i odpowiednią ilość snu, a zachowasz dobrą kondycję przez cały rok.

 

Rak

W tym roku czas wypełnią Ci liczne sprawy rodzinne i obowiązki domowe. Choć to nie jest to, co lubisz najbardziej, nie będzie Ci to specjalnie przeszkadzać, tym bardziej że będziesz je wykonywał w miłym  towarzystwie. W tym roku los da Ci najwięcej szans i możliwości w marcu, drugiej połowie kwietnia i listopadzie. Postaraj się trochę bardziej, a dostaniesz wszystko, co chcesz, i będziesz mógł żyć spokojnie, omijając większe zmartwienia.  Stosunki z otoczeniem chwilami mogą być napięte, lepiej więc nie podejmuj w takich momentach pochopnie decyzji.  We wszystkich sytuacjach staraj się zachować rozsądek i nie przyspieszaj biegu wydarzeń. Nie angażuj się też w sprawy, które na to nie zasługują. Nowe znajomości warto przetestować, gdyż mogą nie wytrzymać próby czasu. Warto zadbać o domowy budżet. Dobre finansowe plany pozwolą Ci sporo zaoszczędzić.  Jesteś aktywny, uprawiasz sport, zdrowo się odżywiasz. Pamiętaj jednak, że żadna przesada nie jest wskazana. Suplementy diety to nie cukierki, więc zażywaj je z umiarem.

Lew

Masz przed sobą pomyślny, choć może niezbyt urozmaicony rok, oszczędzający Ci poważniejszych trosk i kłopotów. Nie grożą Ci nieszczęścia ani nagłe życiowe zmiany. Nie podejmuj niemądrego ryzyka. Nie pora na to! Stosunki z otoczeniem ułożą się pomyślnie, a to ma dla Ciebie duże znaczenie i będzie wprawiać Cię  w dobry humor. W tym roku nie należy się spieszyć. Nie rozpoczynaj więc niczego, do czego nie jesteś absolutnie przekonany. Wystrzegaj się budowania zamków z piasku, a jeśli coś wydaje Ci się zbyt piękne, by było możliwe, to uznaj, że tak właśnie jest. Możesz odczuwać zniechęcenie, niezadowolenie z własnych osiągnięć. Zdobądź się jednak na cierpliwość, gdyż większe zmiany na lepsze nadejdą wraz z kolejnym rokiem. Nie oglądaj się wstecz. Na początku roku ktoś złośliwy może stawiać przeszkody, które wydają się trudne do pokonania.  Od marca wszystko ruszy jednak do  przodu. Jesienią planety sprzyjają zyskom finansowym, odzyskiwaniu starych długów oraz załatwianiu ważnych spraw. Czas zacząć się zdrowiej odżywiać i spać o regularnych porach. Trzymaj emocje na wodzy i nie mów innym tego, czego sam nie chciałbyś usłyszeć.

Panna

Zapowiada się spokojny rok. Rodzinne życie będzie się toczyć przyjemnie, a jeśli miejsce obok Ciebie jest puste, może właśnie teraz spotkasz osobę, z którą zechcesz związać swój los. Latem nadarzy się okazja do zdobycia nowych znajomych, którzy okażą się dobrymi doradcami. Jesienią przypomnisz sobie o pasjach i zainteresowaniach, na które od dawna nie miałeś czasu. Ten rok będzie korzystny także dla spraw domowych.  Łatwo będzie Ci odnaleźć się w nowym środowisku. W nadchodzącym okresie w Twoim życiu ważne będą osoby starsze i doświadczone. Nie lekceważ więc ich rad ani problemów, które mają. Przyjdź im z pomocą, niezależnie od  własnych spraw. Gwiazdy pomogą Ci wygrać w konkursach i przyniosą sporo pieniędzy.  Staraj się tylko realnie oceniać swoje możliwości. Dbaj o to, by chwilowe powodzenie nie przewróciło Ci w głowie. Choć masz opinię osoby oszczędnej, teraz częściej możesz ulegać swoim zachciankom. Unikaj zaciągania kredytów i nierozważnych wydatków. Wolny czas spędzaj aktywnie, na świeżym powietrzu, spaceruj. Latem dbaj o swoje bezpieczeństwo, bo będziesz miał skłonność do niepotrzebnego ryzyka, co może skutkować kontuzją.

Waga

W tym roku masz szansę dokonać czegoś nowego, wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie. Do tej pory czułeś się niezbyt pewny siebie, ale teraz wreszcie stwierdzisz, że możesz na sobie polegać. Inni również to zauważą. Spotkasz się w końcu z osobami, które znasz z przeszłości i dowiesz się o czymś, czego do tej pory nie byłeś świadomy. To dobry rok na zmiany. Jeżeli masz przed sobą cel, śmiało ruszaj w drogę.  Pokażesz innym to,  co w Tobie najlepszego.  Zerwiesz z czymś, co Cię unieszczęśliwia, działaj zdecydowanie, zawsze bądź jednak uczciwy. Będziesz wiódł  spokojne, szczęśliwe życie rodzinne. To okres sprzyjający zmianom, przemeblowaniom, przeprowadzkom, poszukiwaniu nowych przyjaciół i miłości. Bardzo możliwe, że rodzina się powiększy.  Osoby bez pary zauważą, że podobają się komuś. Znajomość zawarta w ostatnich miesiącach roku ma duże szanse, by przynieść Ci dużo szczęścia.

Skorpion

Dzięki korzystnemu wpływowi planet myśl optymistycznie o nowym roku. Dostaniesz ciekawą szansę, z której powinieneś skorzystać. Idź do przodu spokojnie i nie przyspieszaj, a dojdziesz do wyznaczonego celu. Nie poprzestawaj jednak na tym, co masz. Kontakty, które teraz nawiążesz, już w niedalekiej przyszłości mogą się okazać niezwykle ważne. Końcówka roku przyniesie Ci uznanie, pieniądze lub  jakąś  nagrodę. Gotówki przybędzie, więc zrób z niej właściwy użytek. Uważaj jednak na skłonność do niepotrzebnych wydatków! Fortuna kołem się toczy i to, co dziś wydaje Ci się niezbędne, jutro będziesz uważał za głupotę. Nie powierzaj nikomu swych pieniędzy i unikaj pożyczek. Jeśli zlekceważysz drobne problemy zdrowotne, doczekasz się niepotrzebnych kłopotów – teraz i w dalszej przyszłości. To czas na podreperowanie zdrowia, zadbanie o kondycję, a także sprawy domowe.

Strzelec

Poprzedni rok przeminął Ci błyskawicznie, ale w tym będziesz miał więcej czasu dla siebie, kiedy po prostu będziesz mógł się cieszyć życiem. Tym bardziej że czekają Cię duże zmiany, ale wyłącznie na lepsze. Przed Tobą przeprowadzka, rozpoczęcie nowego etapu w życiu albo ciekawa znajomość. Niewykluczone są też zmiany w sytuacji rodzinnej. Staraj się rewanżować za przysługi, płacić swoje długi i nie nadużywać niczyjej gościnności. To się na dłuższą metę opłaci. Zajmij się sprawami i osobami, na których zależy Ci najbardziej, unikaj tych, którzy jedynie biorą, nie dając nic w zamian.  Będziesz w dobrej formie, ale nie zapominaj o regularnym trybie życia. Dobrze się odżywiaj, pamiętaj o ruchu. Twoja sytuacja finansowa zapowiada się stabilnie, ale warto mądrze planować wydatki. Odważ się na odrobinę szaleństwa: zrób to, czego jeszcze nigdy nie robiłeś, pojedź do miejsc, w których jeszcze nie byłeś.

Koziorożec

 W tym roku szykuje się więcej obowiązków i niewiele rozrywek. Nie martw się tym jednak.  W dłuższej perspektywie to będzie bardzo dobry rok, gdyż doczekasz się wielu miłych, szczęśliwych chwili. Nie próbuj dokonywać jednak wielkich zmian i porywać się z motyką na słońce. Raczej postaw na odpoczynek.  Chwilami będziesz nieco zaskoczony tym, co zrobią Twoi najbliżsi, ale nie panikuj, w końcu wszystko się ułoży. Ten rok będzie obfitował w ważne wydarzenia rodzinne: ślub, narodziny, okazje do świętowania. Łatwo Ci będzie zakończyć stare konflikty. Czas sprzyja też nawiązywaniu stosunków z ludźmi, odnawianiu starych przyjaźni. Za to, że do tej pory sumiennie troszczyłeś się o innych, szykuje się zasłużona nagroda. Wygrasz w grze losowej lub zostaniesz nagrodzony w inny sposób. W finansach niezła passa – pieniędzy wystarczy na więcej niż tylko opłacanie rachunków. Jeśli jednak poczujesz chęć, by zaszaleć, weź kartkę i ołówek i wypisz wszystkie za i przeciw. Zadbaj także o zdrowie, powinieneś zregenerować siły, nadszarpnięte przez nerwy i nieprzespane noce.

Wodnik

W tym nowym roku na pewno nie grozi Ci nuda. Czekają Cię ważne decyzje i spore zmiany:  dotyczące życia osobistego, nowej pracy lub zmiany miejsca zamieszkania. Idź śmiało przed siebie, wykorzystując każdą szansę, którą ześle Ci los. Spadną Ci klapki z oczu w jakiejś istotnej kwestii. Na początku roku nie prowokuj jednak konfliktów i kłótni, pozwól  sprawom biec własnym rytmem.  Cierpliwość Ci się opłaci. Pożegnaj się z tymi, z którymi było Ci  nie po drodze. Czas szybko uleczy smutki, zaczniesz się spotykać z ludźmi, zawierać nowe znajomości. Pracy Ci nie zabraknie, ale ostrożnie obchodź się z finansami. Nie inwestuj oszczędności w żaden podejrzany interes. W tym roku umiar i rozsądek są najlepszą  inwestycją. Wszelkie umowy podpisuj po dokładnym zapoznaniu się z tekstem umieszczonym drobnym druczkiem. Nie wymyślaj też sobie zmartwień na zapas.  Choć lubisz to robić,  fatalnie wpływa to na Twoje nerwy i kontakty z najbliższymi. To też czas sprzyjający umacnianiu więzi rodzinnych.  Dbaj o siebie, gdyż Twoje zdrowie wydaje się w tym roku nieco delikatne.

Ryby

Pamiętaj, że każdy uczynek, zły czy dobry, wcześniej czy później do nas powraca. Postępuj uczciwie, nie wybieraj dróg na skróty, a przekonasz się, że istnieje w życiu sprawiedliwość. Starsza osoba w Twoim otoczeniu  liczy na pomoc.  W tamtym roku nieco ją zaniedbałeś, więc teraz nadrób to z nawiązką. Nabierzesz chęci na duże zmiany, a to dobry czas na podejmowanie ważnych życiowych decyzji, od których może zależeć Twoja najbliższa przyszłość. Jednak decyduj sam, nie pozwól sobie wmówić, że inni wiedzą lepiej, co powinieneś zrobić ze swoim życiem. Nie zrażaj się zbyt łatwo, jeśli wszystko od razu nie pójdzie po Twojej myśli. Wykorzystaj wolniejszy czas na sprawy rodzinne i towarzyskie. Spróbuj spojrzeć na świat z większą dawką optymizmu, bo widząc wszystko w czarnych barwach, nie zauważysz nawet, co dobrego przynosi Ci życie. Staraj się tak dysponować zasobami swego portfela, aby nie zaciągać długów. Zdrowie będzie Ci sprzyjać, będziesz bardzo odporny, ale tylko stosując zdrową dietę i unikając tego, co Ci szkodzi. Nie skąp sobie ruchu na świeżym powietrzu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE