Reklama

Cenna pomoc dla szpitala powiatowego

Opublikowano:
Autor:

Cenna pomoc dla szpitala powiatowego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czuwanie rodziców przy dzieciach przebywających w mieleckim szpitalu stało się bardziej komfortowe. Na oddziale dziecięcym pojawiły się specjalne rozkładane fotele.

 

Oddział dziecięcy został wyposażony w siedem foteli, które po rozłożeniu służą rodzicom jako łóżka. Pięć z nich szpital kupił z pieniędzy przekazanych na ten cel przez miasto, kolejne dwa podarowała szpitalowi Firma Dr Irena Eris. Z łóżek już korzystają rodzice małych pacjentów przebywających  na oddziale, a pierwszeństwo  mają karmiące matki.

 

 

- Staramy się, aby komfort rodziców przebywających w szpitalu ze swoimi dziećmi był jak najwyższy – podkreśla dyrektor Szpitala Powiatowego w Mielcu Leszek Kwaśniewski. I dodaje: - Liczymy na to, że oddział dziecięcy uda nam się doposażyć w kolejne tego typu fotele.

Warto dodać, że dla komfortu rodziców na oddziale dziecięcym w mieleckim szpitalu zostało utworzone również specjalne pomieszczenie socjalne. Rodzice małych pacjentów mogą korzystać w nim z wyposażenia kuchennego z lodówką.  

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE