Reklama

Będzie winda w przychodni

Opublikowano:
Autor:

Będzie winda w przychodni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszcząca się przy ul. M.C Skłodowskiej Przychodnia nr 2 w przeciągu trzech miesięcy będzie wyposażona w windę dla osób niepełnosprawnych. Umożliwi ona dostęp na kondygnację I piętra bezpośrednio z zewnątrz budynku.

- Docierały do mnie sygnały, że trzeba wynosić starszych ludzi na piętro. Dałem słowo, że to się zmieni, dlatego lada dzień ruszamy z budową windy oraz odmalowaniem klatki schodowej - powiedział starosta powiatu mieleckiego, Zbigniew Tymuła.

Powiat Mielecki w tym celu wyłonił już wykonawcę, którym został Zakład Metalowo-Elektrotechniczny BAJPAX. Koszt inwestycji to 135 tys. zł.

Platforma pionowa zlokalizowana zostanie przy elewacji północno-zachodniej od strony terenów istniejącego parkingu i zieleni miejskiej. 

Po przebudowie powstanie także toaleta ogólnodostępna, przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych i toaleta dla pracowników z wydzieloną częścią porządkową. Budowie platformy dla osób niepełnosprawnych będą także towarzyszyć takie roboty jak: wykucie otworów w ścianie zewnętrznej, uzupełnienie posadzek, malowanie ścian; remont ścian klatki schodowej; wymiana posadzki na holu i schodach wewnętrznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE