Reklama

Bal nad bale w Radomyślu

Opublikowano: wt, 4 lut 2020 10:52
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Słowa znanej piosenki Agnieszki Osieckiej, „Niech żyje bal, bo życie to bal jest nad bale…” stanowiły motto balu studniówkowego Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim, który miał miejsce się 25 stycznia 2020 w restauracji „Giżówka".

Uczniowie klasy IV Technikum wraz z dyrekcją i gronem pedagogicznym uczestniczyli w jedynym i niepowtarzalnym balu studniówkowym, który każdy młody człowiek przystępujący do egzaminu maturalnego zapamiętuje na długie lata.
Pani dyrektor życzyła wszystkim maturzystom, aby zawsze w dorosłym życiu wiedzieli, dokąd zmierzają, aby mieli jasno sprecyzowane cele, dokonywali dobrych wyborów i podejmowali właściwe decyzje. Podziękowała także uczniom za ich piękne słowa skierowane do nauczycieli, które są wyrazem wdzięczności dla trudnej pracy pedagogicznej.
Słowa podziękowania skierowane zostały także do wychowawczyni klasy IV Technikum, pani Moniki Szocik, za jej codzienną cierpliwą, pełną ciepła  i życzliwości pracę na rzecz swoich wychowanków, kształtowanie w uczniach etycznych i moralnych postaw oraz do wszystkim nauczycieli za  pełną zaangażowania działalność dydaktyczna, za wysiłek włożony w przygotowanie do egzaminów zawodowych i do matury. Słowa podziękowania skierowane zostały także do przedstawicieli rodziców, w podziękowaniu za życzliwość, wsparcie w trudnym procesie wychowawczym, pomoc w zorganizowaniu dzisiejszego balu.

Uczniowie zaprezentowali, zgodnie z tradycją, przepiękne wykonanie poloneza, do którego wykonania przygotowała młodzież pani Marzena Ratusińska. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami zatańczyli „walc profesorski”, który stanowił podziękowanie nauczycielom za ich czteroletni trud pedagogiczny i wychowawczy.
Teraz pozostało już tylko oczekiwania, aż zakwitną kasztany, które są symbolem zbliżających się egzaminów maturalnych.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.