[AUDIO] Tym razem się nie udało

[AUDIO] Tym razem się nie udało - Zdjęcie główne

WiadomościLiderzy pierwszoligowej tabeli zespół Chojniczanki wygrał w Mielcu ze Stalą 1 - 0. Mieleccy piłkarze pokazali wysoki poziom gry. Stwarzali wiele sytuacji w których mogli zdobyć bramkę. Niestety do sukcesu czegoś zabrakło.

Bramkę dla Stali mógł zdobyć w pierwszych minutach spotkania Kamil Radulj, ale piłka nie przedarła się przez dobrą obronę gości.

Gol dla Chojniczanki w 28 minucie spotkania zdobył Paweł Zawistowski. Od tego czasu taktyka mieleckich piłkarzy była jasna - jak najszybciej doprowadzić to remisu. Niestety wszystkie kolejne próby nie były trafione. Mecz sędziował sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom). Widzów 4 239.

Stal Mielec - Chojniczanka ( 0 - 1)