Reklama

Antycovidowcy szykują się do wyjścia na ulice. Także w naszym regionie

Opublikowano:
Autor:

Antycovidowcy szykują się do wyjścia na ulice. Także w naszym regionie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w sobotę 3 października cały powiat mielecki zostanie objęty tzw. żółtą strefą. Jest to wyjątkowa sytuacja, która zmusza mieszkańców to jeszcze większej uwagi związanej ochroną przed zakażeniem koronawirusem. Od kilku dni w Polsce rejestruję się rekordy zakażeń w liczbie ponad 1000. Podobna sytuacja jest w powiecie mieleckim, gdzie ostatnio objawił się nowe ogniska zakażeń, co wysunęło powiat mielecki na czołówkę powiatów, w których jest najwięcej zakażeń. W tym samym momencie wzrasta nieufność mieszkańców naszego regonu wobec istnienia wirusa i prawdziwości pandemii. Antycovidowcy w październiku orgranuzują ogromny protest - także w naszym regionie.

Ostatnio na mediach społecznościowych wszystkich lokalnych mediów pod informacjami związanymi z pandemią i koronawirusem można poczytać komentarze osób sceptycznych, które negują istnienie wirusa, a także prawdziwość pandemii koronawirusa. Organizują się na antycovidowych grupach społecznościowych, gdzie wzajemnie się informują, w jaki sposób uniknąć mandatu, który należy się za nie przestrzeganie rozporządzeń rządowych związanych z profilaktyką antycovidową. 


Czytaj także>> Żółta strefa od soboty w powiecie mieleckim. Co to oznacza?


Coronasceptycy organizują wielki ogólnopolski protest, gdzie będą się domagać "odwołania pandemii" i zniesienia wszystkich obostrzeń, które obecnie obowiązują na terenie całego kraju. Na Podkarpaciu protest planowany się na rynku w Rzeszowie 10 października o godz. 16.00.

Główna ogólnopolska manifestacja będzie miała miejsce 24 października w Warszawie. Na Podkarpaciu podobne manifestacje będą organizowane m. in. w Przemyślu, Jarosławiu, Ropczycach. Członkowie grup antocovidowych tworzą swoje materiały informacyjne. Już w niektórych podkarpackich miastach można oglądać bannery z nazwą "stop pandemii". 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE