Reklama

31-letni mieszkaniec gminy Mielec chwycił za siekierę i zaatakował policjantów.

Opublikowano:
Autor:

31-letni mieszkaniec gminy Mielec chwycił za siekierę i zaatakował policjantów. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W połowie ubiegłego tygodnia policjanci zatrzymywali mężczyznę podejrzanego o udział w pobiciu 23-latka, do którego doszło pod koniec listopada w Podleszanach. 31-latek na widok policjantów był agresywny, chwycił siekierę i chcąc uniknąć zatrzymania, zaatakował ich po czym uciekł do pobliskiego lasu.

Policjanci, mimo agresywnego zachowania sprawcy, nie odnieśli poważnych obrażeń. Podejrzany został chwile później obezwładniony i zatrzymany. Wobec 31-latka mieleccy funkcjonariusze prowadzą kilka postępowań, między innymi o uszkodzenie ciała, groźby oraz naruszenie miru domowego.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzuty kilku przestępstw oraz czynną napaści na policjantów. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.wego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzuty kilku przestępstw oraz zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy.

Na wniosek policjantów, poparty przez mielecką prokuraturę, sąd zastosował wobec 31-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE