Reklama

10 lipca ważna debata o mieleckim powietrzu. Przyjadą przedstawiciele rządu i specjaliści w walce ze smogiem

Opublikowano:
Autor:

10 lipca ważna debata o mieleckim powietrzu. Przyjadą przedstawiciele rządu i specjaliści w walce ze smogiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 10 lipca Urząd Miejski w Mielcu organizuje publiczną debatę na temat mieleckiego powietrza. Na spotkaniu będą przedstawiciele ministerstwa środowiska i urzędnicy odpowiedzialni w rządzie za walkę ze smogiem. Spotkanie odbędzie się w sali nr 1 SCK. Początek o godz. 16:00.

Prezydent Fryderyk Kapinos chce omówić temat pozwolenia zintegrowanego z przedstawicielami strony społecznej na najbliższym spotkaniu  miejskiego zespołu roboczego ds. czystości powietrza. Spotkanie odbędzie się w środę, 4 lipca. Tymczasem już na 10 lipca zaplanowana jest duża debata na temat mieleckiego powietrza. Odbędzie się w sali nr 1 Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Na spotkanie przyjedzie Małgorzata Golińska - wiceminister środowiska, pełnomocnik premiera RP ds. programu "Polska bez Smogu" Piotr Woźny, Andrzej Guła - szef Krakowskiego Alarmu Smogowego, a także burmistrz małopolskiej Skawiny - Paweł Kolasa.

- Chcemy zrobić dużą debatę publiczną na temat poprawy jakości powietrza w Mielcu i powiecie mieleckim. Wysłaliśmy także zaproszenia do burmistrzów z Żar i Szczecinka. Spotkanie to będzie otwarte dla wszystkich - podkreśla Fryderyk Kapinos. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE