Reklama

- To był nieszczęśliwy wypadek! - Są wyniki śledztwa w sprawie tragicznego zdarzenia, które wydarzyło się na os. Lotników

Opublikowano:
Autor:

- To był nieszczęśliwy wypadek! - Są wyniki śledztwa w sprawie tragicznego zdarzenia, które wydarzyło się na os. Lotników  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wracamy do tematu tragicznej śmierci 12-letniego chłopca, do której doszło 2 stycznia na osiedlu Lotników w Mielcu. Prokuratura Rejonowa w Mielcu zakończyła postępowanie w tej sprawie - uznała, że był to nieszczęśliwy wypadek, a nie samobójstwo.

W dniu zdarzenia policja przekazała nam informację, że 12 latek wyskoczył z balkonu dziesiątego piętra wieżowca, w którym mieszkał.

Prokuratura Rejonowa w Mielcu wszczęła postępowanie mające na celu ustalić, czy ktoś nie przyczynił się do śmierci chłopca. Ostatecznie niedawno zakończone śledztwo zostało umorzone.

- W czasie prowadzonego przeze mnie postępowania w tej sprawie spośród dwóch zakładanych przeze mnie wersji wydarzeń, czyli że chłopiec wyskoczył z balkonu bądź z niego wypadł, uznałam, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego 12-latek wypadł z balkonu. W sprawie przesłuchałam między innymi rodziców chłopca, kilku jego małoletnich kolegów. Przesłuchany został też wychowawca klasy, do której chłopiec chodził, a także pedagog szkolny. Zebrany przeze mnie materiał dowodowy nie potwierdza, że chłopiec chciał popełnić samobójstwo - mówi prokurator Małgorzata Dobosz - Słąba z Prokuratury Rejonowej w Mielcu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE