Reklama

​ Przedszkole poczeka na przebudowę. Miasto unieważniło przetarg

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum

​  Przedszkole poczeka na  przebudowę. Miasto unieważniło przetarg  - Zdjęcie główne

foto Fot. Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Mielec unieważniło przetarg na projekt przebudowy Przedszkola nr 1. Powodem jest zbyt wysoka cena zaoferowana przez pracownię projektową.

Konsorcjum dwóch pracowni projektowych: „MAAZ Studio Architektury” ze Staszowa i „Poziom 82 Pracownia Architektury” z Tarnowskich Gór złożyło ofertę  na kwotę 126 075 zł. Tymczasem  miasto zamierzało wydać na ten cel nie więcej niż  65 tys. zł.  

Budynek, w którym mieści się  przedszkole miasto przejęło od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w 2017 r. Obiekt znajdował się w złym stanie.
Rok temu udało się wygospodarować odpowiednie środki i wzmocnić konstrukcje budynku oraz wymienić dach. Teraz ma być przeprowadzona  gruntowna modernizacja.

Jak się planuje obejmie ona m.in. wzmocnienie  samych fundamentów budynku, zlikwidowanie zawilgoceń, wykonanie nowych izolacji i  posadzek.  W pozostałych pomieszczeniach mają być  wykonane nowe tynki, podłogi, wymienione wszystkie instalacje, zamontowana  nowa stolarka okienna i drzwiowa.

Sam budynek zostanie też ocieplony od zewnątrz, zainstalowana zostanie fotowoltaika, klimatyzacja oraz monitoring. Na jego zewnątrz  pojawią  się nowe ogrodzenie i ciągi piesze.

Teraz to wszystko będzie musiało jednak trochę poczekać aż miasto ogłosi nowy przetarg i miejmy nadzieję tym razem skutecznie wyłoni wykonawcę projektu przebudowy przedszkola.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy