Teraz
+15°
Główna
Najnowsze
Logowanie
06:00
+16°
09:00
+21°
Możliwe pojawienie się wilków w gminie Radomyśl Wielki. Urząd apeluje o ostrożność
Wilki pojawiły się w gminie. Urząd apeluje o ostrożność
Wilki pojawiły się w Dębicy. Miasto wydało apel do mieszkańców
Wilki podchodzą coraz bliżej domów. Mieszkańcy mocno zaniepokojeni
Gmina apeluje o ostrożność. Wilki pojawiły się w okolicy W związku z sygnałami mieszkańców o prawdopodobnym pojawieniu się wilków na terenie gminy, Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Informacje w powyższej sprawie zostały przekazane do odpowiednich instytucji. (...)
Wilki pojawiły się w gminie. Urząd apeluje o ostrożność W związku z sygnałami od mieszkańców o możliwym pojawieniu się wilków na terenie gminy, Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim zwraca się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności. Informacje te zostały również przekazane do odpowiednich instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska. (...)
Nowości wydawnicze w czerwcu Już 22 czerwca w księgarniach pojawią się dwie warte uwagi książki. Pierwsza to porywający thriller kryminalny Mai Opiłki pt. „Kuglarz". Druga to „Wilki" Grzegorza Wielgusa - doskonały kryminał autora porywającego thrillera „Saal". (...)
"Pożywiał się sarną". Wilk widziany w okolicach Przecławia Nadleśnictwo Tuszyma poinformowało, że 16 stycznia w okolicach Przecławia zaobserwowano wilka. (...)
Wilk w gminie Przecław? Mieszkańcy są zaniepokojeni [ZDJĘCIA] Od 3 dni po Podolu w gminie Przecław biega zwierzę podobne do wilka. Mieszkańcy są zaniepokojeni zwłaszcza, że zwierzę biega za samochodami (...)
Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. oficjalnym Ośrodkiem Innowacji z akredytacją Ministerstwa
Takiego szpitala dla dzieci na Podkarpaciu nie było. Rusza budowa gigantycznego centrum medycznego
Dwaj młodzi zawodnicy żegnają się ze Stalą Mielec
Kibice Stali Mielec zapowiedzieli bojkot meczów domowych