Zdecydowała ostatnia akcja. Górnik Zabrze podejmował mielecką Stal

Autor: | Zdjęcie: FKS Stal Mielec

Zdecydowała ostatnia akcja. Górnik Zabrze podejmował mielecką Stal - Zdjęcie główne

Nie udało się zdobyć punktów w starciu z Górnikiem Zabrze | foto FKS Stal Mielec

Sport Do przerwy Stal Mielec prowadziła na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 1:0. Powinno być wyżej, ale mielczanie nie wykorzystali rzutu karnego. Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy, którą udokumentowali zdobyciem dwóch goli. Druga bramka padła dla gospodarzy w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Stalowcy wracają do Mielca bez punktów.

Początek meczu był wymarzony dla Stali Mielec. Zdobyta szybko bramka sparaliżowała zawodników Górnika. Najbardziej szkoda niewykorzystanego rzutu karnego, którego wykonawcą był Maciej Domański. Bramkarz wyczuł intencję naszego zawodnika i wybił piłkę. Druga połowa to już przewaga zawodników z Zabrza.