Teraz
+7°
Główna
Najnowsze
Logowanie
00:00
+5°
03:00
+4°
Ireneusz Mamrot po meczu z Wieczystą: To bardzo ważne zwycięstwo poparte też dobrą grą
Zwycięstwo Stali Mielec z Wieczystą Kraków! Świetny Jost Pisek i aż 3:1
Poznaliśmy terminarz 29. kolejki Betclic 1. Ligi. Kiedy dokładnie zagra Stal Mielec?
Betclic 1. Liga: Trzeba liczyć na siebie
Trener Ireneusz Mamrot przed Wieczystą: Mamy swój plan na ten mecz
Dwóch zawodników opuszcza Stal Mielec
Nie żyje były trener Stali Mielec Smutne informacje napłynęły z Krakowa. Zmarł Henryk Ryszard Stroniarz, który w sezonie 1983/1984 był trenerem Stali Mielec. (...)
Ireneusz Mamrot po Ruchu Chorzów: "Źle wyglądaliśmy pod kątem odległości na boisku" Drużyna Stali Mielec przegrała wczoraj, 14 marca na wyjeździe z Ruchem Chorzów 2:1 po golach kolejno: Pawła Kruszelnickiego dla Stali, oraz Shumy Nagamatsu i Denisa Ventury dla Ruchu. Po spotkaniu trener Ireneusz Mamrot podsumował to spotkanie i odniósł się do (...)
Betclic 1. Liga: Porażka Stali Mielec w Chorzowie Przystępująca w dobrych nastrojach do meczu z Ruchem Chorzów FKS Stal Mielec pomimo prowadzenie od 2. minuty, ostatecznie przegrała 2:1 utrudniając sobie sytuację względem walki o utrzymanie — poniżej szczegółowa relacja z tego spotkania. (...)
Betclic 1. Liga: Pora na kolejny mecz Stali Mielec, rywalem Ruch Chorzów Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota już jutro, 14 marca, zmierzą się na wyjeździe w ramach 25. kolejki Betclic 1. Liga z Ruchem Chorzów. Rywale mielczan zajmują 8. miejsce w tabeli, z kolei Stal Mielec przystąpi do tego meczu po raz pierwszy (...)