Reklama

Wicemistrzynie województwa z Padwi

Opublikowano:
Autor:

Wicemistrzynie województwa z Padwi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Padwi Narodowej zajęła drugie miejsce w finale wojewódzkiej gimnazjady w unihokeju.

Turniej finałowy rozegrano w hali sportowej Gimnazjum w Padwi. Gospodynie wygrały w eliminacjach z Gimnazjum Kalników (powiat przemyski) 1 : 0 i z Gimnazjum Stara Wieś (powiat brzozowski) 5 : 1. W fazie finałowej dziewczęta z Padwi pokonały drużynę Gimnazjum Brzeźnica (powiat dębicki) 2:1, zremisowały z Gimnazjum w Stobiernej (powiat rzeszowski) 1 : 1. Niestety, w finale w meczu o pierwsze miejsce przegrały z Gimnazjum w Bukowsku (powiat sanocki) 2 : 0. Kolejne miejsca zajęły drużyny Gimnazjum w Bukowsku, Gimnazjum w Brzeźnicy i Gimnazjum w Stobiernej.

Na zakończenie zawodów pucharami i medalami zawodniczki nagradzali: dyrektor Biura Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie Jacek Bigus, wójt gminy Padew Narodowa Robert Pluta, dyrektor Zespołu Szkół w Padwi N. Waldemar Szyszka, z-ca dyrektora Zespołu Szkół Mirosław Gonet.

W wicemistrzowskiej drużynie Gimnazjum w Padwi wystąpiły:  Magdalena Paterak, Sylwia Barszcz, Oliwia Klag, Paulina Rup, Klaudia Mielewczyk, Patrycja Pszeniczna,  Laura Woźniak, Patrycja Obara, Sara Naprawa i Justyna Załucka. Opiekunem drużyny był Janusz Kucharczyk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE