Reklama

W drodze #PoDawnyBlask!

Opublikowano:
Autor:

W drodze #PoDawnyBlask! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W ostatnich latach Stal ciężką pracą stworzyła w Mielcu fundamenty pod odbudowę miejskiego futbolu. Dziś może pochwalić się najładniejszym stadionem na całym Podkarpaciu, niewątpliwie zasługującym na konfrontację mieleckiej drużyny z najlepszymi polskimi zespołami.

Widząc i doceniając pracę zespołu, klub razem z kibicami chce zebrać kwotę 100 tys. złotych, która pozwoli na wypłatę premii za awans do pierwszej ligi dla mieleckich piłkarzy. Akcja zbierania pieniędzy polega na tzw. crowdfundingu, czyli formie finansowania społecznościowego, w której każda osoba wpłacająca kwotę na dany cel otrzymuję nagrodę odpowiadającą wysokości wpłaty.

W akcji Stali można wybrać między innymi specjalne koszulki, czapki i szaliki, ale także możliwość treningu z zespołem czy wzięcia udziału w odprawie przedmeczowej. Wszystko to pod hasłem wspólnej drogi, którą kibice przemierzają z klubem – „Razem w drodze Po Dawny Blask!”. 10 kwietnia Stal świętuje 77. urodziny. Te minione lata dostarczały całej mieleckiej społeczności wielu powodów do radości. 55 lat temu „biało-niebiescy” zadebiutowali w ekstraklasie, którą dwukrotnie wygrali – w 1973 oraz 1976 roku.

Warto dodać, że każda suma zostanie odpowiednio zabezpieczona. Jeśli Stal nie wywalczy awansu, kwota zebrana w akcji #PoDawnyBlask w całości zostanie przeznaczona na wzmocnienie budżetu transferowego, który pozwoli na zbudowanie jeszcze silniejszej drużyny w przyszłym sezonie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE