Reklama

Turniej Nadziei w Cmolasie

Opublikowano:
Autor:

Turniej Nadziei w Cmolasie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Drugie i piąte miejsce zajęły drużyny rocznika 2006 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec podczas organizowanego przez mielecką szkółkę ogólnopolskiego turnieju halowego w Cmolasie.

Podopieczni trenera Pawła Mrozika nie byli zbyt gościnni dla rywali, aplikując im w turnieju ponad 20 bramek. Dwa z trzech wyróżnień indywidualnych powędrowało do młodych piłkarzy spod znaku orła. Królem strzelców został Olaf Solarski, a tytuł najlepszego zawodnika imprezy trenerzy zgodnie przyznali Jakubowi Wójcikowi. Cyprian Chrabąszcz i Łukasz Baran otrzymali pamiątkowe statuetki dla najwartościowszych zawodników swoich drużyn.

Turniej wygrała ekipa z Olkusza przed Nadziejami Mielec i drużyną Igloopolu Dębica. Dalsze miejsca zajęły ekipy z Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa i Tarnobrzega. Jak co roku na wysokości zadania stanęli też rodzice młodych piłkarzy z APPN Mielec, którzy zadbali o nawet najmniejszy organizacyjny szczegół. Każdy spośród 150 zawodników wyjechał z Cmolasu z pamiątkowym medalem oraz prezentem przekazanym na turniej przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Więcej w 3 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE