Stal remisuje z Olimpią Grudziądz pomimo prowadzenia 2:0!

Opublikowano:
Autor:

Stal remisuje z Olimpią Grudziądz pomimo prowadzenia 2:0! - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

SportStal Mielec prowadziła już 2:0 w Grudziądzu po golach Banaszewskiego i Araka. Piłkarze z Mielca nie potrafili jednak utrzymać prowadzenia i po stracie dwóch bramek ostatecznie zremisowali wyjazdowe spotkanie.

W zaległym meczu 20. kolejki Nice 1. Ligi, 24 kwietnia, Stal zmierzyła się z Olimpią w Grudziądzu. Spotkanie początkowo układało się pod dyktando mielczan, którzy w pierwszej połowie strzelili dwie bramki. Najpierw trafił Banaszewski w 31. minucie, a 4 minuty po nim Arak. Druga połowa to jednak skuteczna gra gospodarzy i gol kontaktowy Huberta Adamczyka w 51. minucie. Pechowo dla nas w 71. samobójcze trafienie zanotował Josip Soljic. Wynik 2 - 2 nie zmienił się już do końca.

Stal notuje kolejny remis i zdobywa 1 punkt znajdując się na 5. miejscu w tabeli Nice 1. Ligi.

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – FKS STAL MIELEC (0:2) 2:2