Samobój, niewykorzystany karny. Czy mamy szóste zwycięstwo z rzędu?

Samobój, niewykorzystany karny. Czy mamy szóste zwycięstwo z rzędu? - Zdjęcie główne

SportDzisiaj (28 listopada) w zaległym meczu 19. kolejki Fortuna 1 ligi, Stal Mielec zmierzyła się z Puszczą Niepołomice. Mielecki zespół wygrał 1:0 po samobójczym trafieniu piłkarza gości.

Kolejne trzy punkty inkasujemy na własnym stadionie. Nie obyło się bez nerwowej końcówki. Zwycięstwo w ostatnich minutach swoją interwencją zapewnił bramkarz Stali, Seweryn Kiełpin.

W 68 minucie Stal Mielec nie wykorzystała rzutu karnego. Tomasiewicz uderzył zbyt delikatnie w środek bramki.

Fortuna 1 Liga
PGE FKS STAL MIELEC – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:0 (1:0)

Bramki:
1:0 – 28. Michał Mikołajczyk (32 min. – samobójcza)

Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu, godz. 19.00

PGE FKS STAL: 87. Seweryn Kiełpin, 4. Martin Dobrotka, 9. Andreja Prokić, 16. Josip Soljić, 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 21. Grzegorz Kuświk, 23. Krystian Getinger, 32. Jonatan De Amo Perez, 51. Rafał Grodzicki, 99. Sebastian Bergier

Rezerwowi: 29. Damian Primel, 3. Krzysztof Kiercz, 6. Leandro, 19. Kacper Sadłocha, 24. Łukasz Seweryn, 28. Sergio Mendiguchia, 33. Maksymilian Banaszewski

Trener: Artur Skowronek

PUSZCZA:
99. Miłosz Mleczko, 4. Patryk Fryc, 5. Konrad Stępień, 7. Marcel Kotwica, 9. Krzysztof Drzazga, 11. Marcin Stefanik, 21. Łukasz Furtak, 23. Piotr Stawarczyk, 25. Wiktor Żytek, 27. Mateusz Bartków, 28. Michał Mikołajczyk

Rezerwowi: 22. Damian Smoleń, 2. Łukasz Szczepaniak, 10. Hubert Tomalski, 14. Dawid Ryndak, 16. Przemysław Sajdak, 19. Marcin Orłowski, 26. Marek Kuzma

Trener: Tomasz Tułacz

Sędziowie:

Marek Opaliński – sędzia główny, Tomasz Niemirowski – sędzia asystent, Krzysztof Stępień – sędzia asystent, Mariusz Myszka – sędzia techniczny