Reklama

"Pietruszka" odwołana. Co z Biegiem Niepodległości?

Opublikowano:
Autor:

"Pietruszka" odwołana. Co z Biegiem Niepodległości?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Planowany na niedzielę (11 października) rowerowy Wyścig o Pietruszkę został odwołany. Organizatorzy nowy termin wyznaczyli na wiosnę przyszłego roku.

- Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa oraz nałożonych limitów 10. Wyścig o Pietruszkę zostaje przełożony na wiosnę - przekazuje współorganizator wydarzenia Damian Gąsiewski. 

- Spotkamy się z wami 16 maja 2021. Lista uczestników jest aktualna, mamy nadzieję, że spotkamy się w większym gronie i w normalnych warunkach - dodał. 

10. Wyścig o Pietruszkę miał pierwotnie odbyć się 11 października. Start i meta miały zostać zlokalizowane na parkingu przy drodze na Rzeszów. Trasa po ścieżkach leśnych Nadleśnictwa Mielec miała liczyć 20 km (dwie pętle po 10 km).

Wciąż aktualny jest za to Bieg Niepodległości, który planowany jest na 8 listopada. Oczywiście wszystko zależy od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w naszym regionie, ale do biegu pozostaje jeszcze miesiąc i organizatorzy mają nadzieję, że sytuacja nieco się uspokoi i odbywający się od kilku lat bieg będzie mógł odbyć się również w tym roku. 

Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak. Organizatorami wydarzenia są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Mielec.

- Sympatyków biegania i kibiców zapraszamy 8 listopada br. na mieleckie Bulwary. Start biegu zaplanowano na godz. 13:30, a trasa biegu będzie liczyć 10 km. Dla uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne pakiety startowe, flagi i okolicznościowa oprawa. Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tę okazję. Limit uczestników 150 osób. Uczestnicy mogą liczyć na profesjonalny elektroniczny pomiar czasu - przekazuje Damian Gąsiewski, współorganizator wydarzenia. 

Wciąż są wolne miejsca na bieg. Zapisywać można się bezpiecznie, internetowo za pośrednictwem strony studiowizualne.com. - Zapraszamy do aktywnego świętowania Dnia Niepodległości. Z tej okazji po raz trzeci w Mielcu odbędzie Bieg Niepodległości - dodaje Gąsiewski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE