Reklama

Młodzi piłkarze ręczni zagrali dla Niepodległej

Opublikowano:
Autor:

Młodzi piłkarze ręczni zagrali dla Niepodległej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Weekend 6-8 listopada upłynął w hali Szkoły Podstawowej pod znakiem Turnieju Niepodległościowego organizowanego tradycyjnie od kilku lat przez stowarzyszenie SPR Stal Mielec. W turnieju brały udział drużyny złożone z zawodników z roczników młodzika starszego i juniora młodszego.

Wszystko zaczęło się w piątek od wewnętrznego meczu juniorów młodszych z młodzikiem starszym SPR Stali Mielec, w którym padł remis po 23. Drugiego dnia rywalizowali ze sobą młodzicy z drużyn: SPR Stal Mielec, Wisła Sandomierz, UKS Gryf Radomyśl Wielki. W tej stawce najlepsi okazali się być goście z Sandomierza, którzy pokonali zarówno mielczan, jak i drużynę z Radomyśla Wielkiego. W meczu o drugie miejsce SPR Stal pokonała UKS Gryf 23:14. 

Cały turniej zakończyli juniorzy młodsi, którzy rywalizowali ze sobą w niedzielę.  Do turnieju przystąpiły cztery drużyny: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Juvenia Rzeszów, SRS Przemyśl i SPR Stal Mielec.

Tym razem młodzi mielczanie zajęli trzecie miejsce. Cały turniej wygrał SRS Przemyśl, na drugim miejscu uplasował się Ostrowiec Świętokrzyski, a na ostatnim miejscu Juvenia Rzeszów.

Z każdej drużyny został wyłoniony MVP turnieju, który otrzymał pamiątkową statuetkę i zestaw gadżetów od firmy Hummel. Partnerem turnieju był Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE