Zacięta walka zakończona sukcesem ITA TOOLS Stali Mielec [GALERIA,VIDEO]

Sport ITA TOOLS Stal Mielec wygrywa ważny mecz. ITA TOOLS STAL MIELEC – ENERGETYK ENEA POZNAŃ 3:1 (25:18, 19:25, 25:21, 25:19)

To było zacięte spotkanie w Mielcu. Mielczanki przegrały pierwszego seta u siebie 19:25. Siatkarki z Poznania pod koniec drugiego seta wyczuły chwilowy brak skuteczności Stali i dobrą obroną odskoczyły ITA TOOLS Stal Mielec na 4 punkty. W kolejnym secie siatkarki szły punkt za punktem. Momentem przełomowym były dwa asy serwisowe Sandry Szczygioł, która wyprowadziła drużynę na 3 punktowe prowadzenie. Czwarty set nie sprawił Stali problemów. Pewnie wygrały 25:19. Siatkarkom towarzyszył głośny doping kibiców.

Składy:

ITA TOOLS STAL: Sandra Szczygioł,Wioletta Lach, Katarzyna Urbanowicz, Dominika Mras, Katarzyna Bryda, Julita Molenda, Karolina Pancewicz, Adrianna Muszyńska, Rozalia Hnatyszyn, Emilia Kuźniar, Olga Samul ,Aleksandra Hochołowska, Paulina Stroiwąs,

Trener: Michał Betleja

ENEA ENERGETYK: Martyna Gorzkiewicz, Emilia Oktaba, Paulina Reiter, Klaudia Laskowska, Dagmara Dąbrowska, Weronika Fojucik, Wiktoria Stryjak, Julita Rafałko, Wiktoria Pisarska, Anna Regulska, Agata Plaga, Martyna Szczepuła, Martyna Pisarska, Wiktoria Niwald.

Trener: Marcin Patyk

MVP meczu została Katarzyna Bryda. Nagrodę wręczał Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Tak ITA TOOLS Stal Mielec zdobyła ostatni punkt.