Reklama

Zuchwalec na przystanku

Opublikowano:
Autor:

Zuchwalec na przystanku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Usiadł obok kobiety na przystanku, zupełnie tak, jakby i on oczekiwał na autobus. Niespodziewanie jednak wyrwał jej torebkę i zaczął uciekać.

Zgłoszenie dotyczące tej zuchwałej kradzieży policjanci otrzymali od 54-letniej mielczanki. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna, po tym jak ją okradł, zaczął uciekać z torebką przez miasto. Krzyki i nawoływania o pomoc poszkodowanej sprawiły jednak, że po przebiegnięciu zaledwie kilkuset metrów zdecydował się porzucić łup i oddalić się z miejsca zdarzenia.

- Czynności przeprowadzone tuż po zdarzeniu pozwoliły ustalić sprawcę tego przestępstwa. Ustalenie jego tożsamości możliwe było m.in. dzięki nagraniom z monitoringu zainstalowanego w pobliżu przystanku – informuje Urszula Chmura, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

40-letni złodziej usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży. Przyznał się do czynu, na swoje usprawiedliwienie miał jedynie promile krążące po organizmie w momencie dopuszczenia się przestępstwa. To jednak kosztować go może nawet pięć lat pozbawienia wolności.

Więcej w 42 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE