Reklama

Zmiany na Sękowskiego: remont pomieszczeń dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Opublikowano:
Autor:

Zmiany na Sękowskiego: remont pomieszczeń dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W wydziale Starostwa Powiatowego w Mielcu mieszczącym się przy ul. Sękowskiego trwają kolejne zmiany. Już niebawem na pierwsze piętro budynku przeniesie się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

Poradnia obecnie mieści się w głównym budynku starostwa, przy ul. Wyspiańskiego. Nie od dziś wiadomo jednak, że planem starosty Zbigniewa Tymuły było przeniesienie jej na ul. Sękowskiego, do siedziby Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mielcu. To założenie jest coraz bliżej realizacji. – Podpisaliśmy umowę z wykonawcą, który zajmie się dostosowaniem piętra budynku przy ul. Sękowskiego do potrzeb poradni – poinformował starosta podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Mieleckiego, 6 października. 

Prace obejmą m.in. remont klatki schodowej, remont ścian i sufitów pomieszczeń biurowych, remont posadzek oraz montaż wykładziny na korytarzu piętra. Realizacją tych zadań zajmie się firma WISMAR, która w postępowaniu przetargowym złożyła najkorzystniejszą ofertę. Remont ma kosztować 140 402,29 zł, a termin jego zakończenia określono na dzień 15 grudnia br.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE