Reklama

Zmarł Wiesław Pietras. Przez ponad 20 lat pracował na rzecz gminy

Opublikowano:
Autor:

Zmarł Wiesław Pietras. Przez ponad 20 lat pracował na rzecz gminy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 31 października 2020 r., w wieku 59 lat zmarł Wiesław Pietras - Kierownik Referatu Infrastruktury i Rozwoju Urzędu Gminy w Wadowicach Górnych.

Wiesław Pietras w roku 1984 ukończył studia magisterskie dzienne w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Maszyn Górniczych i Hutniczych w zakresie mechaniki o specjalności maszyny i urządzenia hutnicze i ceramiczne oraz w roku 2008 studia podyplomowe w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną środowiska.

Po ukończeniu studiów pracował m.in. w Igloopolu Dębica. Z Urzędem Gminy w Wadowicach Górnych związany od 1999 r. Zajmował się inwestycjami kubaturowymi. W uznaniu dla efektów jego pracy został Kierownikiem Referatu Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska (obecna nazwa: Referat Infrastruktury i Rozwoju).

Przez ponad dwadzieścia lat swojej pracy nadzorował szereg kluczowych inwestycji, w tym m.in. budowę hal sportowych w Wadowicach Górnych, Wadowicach Dolnych oraz Woli Wadowskiej; budowę Orlika w Wadowicach Górnych oraz boiska wielofunkcyjnego w Woli Wadowskiej. Aktywnie pozyskiwał środki z funduszy unijnych oraz programów pomocowych na remonty, modernizacje Domów Strażaka, Domów Ludowych, placówek oświatowych jak również stref aktywności społecznych. Aktualną inwestycją, którą nadzorował, i pozostawił, jest budowa sali sportowej przy szkole podstawowej w Jamach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE