Reklama

"Złote Krzyże Zasługi" dla mieleckich prałatów Józefa Bukowca i Stanisława Jurka

Opublikowano:
Autor:

"Złote Krzyże Zasługi" dla mieleckich prałatów Józefa Bukowca i Stanisława Jurka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Sali Królewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Mielcu w dniu 17 października br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz w towarzystwie Pełniącego Funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyka Kapinosa wręczyła odznaczenia państwowe.

Były to „Złote Krzyże Zasługi” i „Medale za długoletnią służbę”. Postanowieniem z dnia 28.09.2018 r. na wniosek Wojewody Podkarpackiego za zasługi w działalności społecznej i duszpasterskiej Złote Krzyże Zasługi otrzymali ksiądz Józef Bukowiec i ksiądz Stanisław Jurek.

„Medal za Długoletnią Służbę” przyznaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jako nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa”

Wśród osób odznaczonych znaleźli się pracownicy Urzędu Miejskiego w Mielcu, Samorządowego Centrum Kultury, Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Mielcu. 

Zabierając głos wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz powiedziała: – Dziękuję Państwu za aktywność społeczną oraz odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków zawodowych, jak również godne sprawowanie funkcji publicznych, a także za poświecenie i starania podejmowane na rzecz mieleckiej społeczności. Dziękuję także władzom miejskim na czele z pełniącym obowiązki Prezydenta Miasta Mielca panem Fryderykiem Kapinosem oraz kierownikom jednostek samorządowych za docenienie tak licznej grupy pracowników.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE