Zakończenie roku szkolnego było również okazją do podziękowania nauczycielom za ich codzienną pracę, zaangażowanie i wsparcie, jakie przez cały rok okazywali uczniom.
Efektem wspólnego wysiłku są liczne sukcesy edukacyjne, wysokie wyniki w nauce oraz wiele świadectw z wyróżnieniem. Teraz przed uczniami zasłużony czas wakacyjnego odpoczynku, regeneracji i nabrania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Komentarze (0)