Reklama

Zdzisław Nowakowski nowym kandydatem na urząd prezydenta "Naszego Mielca". Z udziału w wyborach rezygnuje Piotr Wiech! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Zdzisław Nowakowski nowym kandydatem na urząd prezydenta "Naszego Mielca". Z udziału w wyborach rezygnuje Piotr Wiech! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Piotr Wiech w lipcu ogłosił swój start w tegorocznych wyborach samorządowych. Dziś 12 września z udziału w wyborach zrezygnował. Nie podał powodów swojej decyzji. Po rezygnacji Wiecha "Nasz Mielec" popiera Zdzisława Nowakowskiego.

"Nasz Mielec" zaprosił dziennikarzy na krótkie spotkanie. Na konferencji Piotr Wiech przyszedł z dwiema kopertami. W jednej znajdował się napis: "Rezygnuje z udziału w wyborach" i "Rezygnuje z członkostwa w Stowarzyszeniu Nasz Mielec", a w drugiej kopercie była kartka z napisem: "Rezygnuje z funkcji pełnomocnika wyborczego Komitetu Wyborczego "Nasz Mielec". Druga koperta dotyczyła brata Piotra, Andrzeja Wiecha.

Jedyne zdanie jakie wypowiedział Piotr Wiech do dziennikarzy to stwierdzenie: "Jestem człowiekiem honoru". 

Po rezygnacji Wiecha - nowym kandydatem na urząd prezydenta Mielca został Zdzisław Nowakowski. Znany w środowisku mieleckim dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonyalenia Nauczycieli w Mielcu. Nowakowski niebawem przedstawi swój program wyborczy. Teraz ten program zamyka się w słowach: rodzina, praca, rozwój i czyste powietrze. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE