Reklama

Zdjęcia mielczan w spichlerzu. Obejrzyj!

Opublikowano:
Autor:

Zdjęcia mielczan w spichlerzu. Obejrzyj! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej i Mielecka Grupa Fotograficzna zapraszają na wystawę „Znikające obrazy Podkarpacia…?”. Zdjęcia można będzie obejrzeć w niezwykłej przestrzeni – skansenowskim spichlerzu z Bidzin.

 

Zapraszamy na fotograficzną wyprawę do tych czarownych miejsc, gdzie ludzie, ich zawody i pasje oraz otaczające przedmioty tworzą niepowtarzalny podkarpacki klimat. Każde z prezentowanych zdjęć to oddzielna historia, niejednokrotnie bardzo długa. Jest to magiczna kraina. Istnieją tu niezwykłe miejsca, wyjątkowi ludzie, tradycyjne rzemiosła i autentyczna twórczość ludowa – czyli cudowne wartości tworzące jego unikatowość. To wspaniałe dziedzictwo, jeszcze do niedawna chowane pod korcem, dziś znów jaśnieje pięknym blaskiem - apelują członkowie Mieleckiej Grupy Fotograficznej.

 

Na wystawie „Znikające obrazy Podkarpacia…?” swoje prace pokazują: Agnieszka Piekarska, Ewelina Harchut, Jakub Soja, Łukasz Gurdak i Tadeusz Talarek.

Wystawa mieści się w spichlerzu z Bidzin i jest czynna od 25 lipca 2020 r. w godzinach otwarcia skansenu, czyli w dni powszednie w godz. 9.00-16.00, w soboty w godz. 10.00-17.00 oraz w niedziele i święta w godz. 10.00-18.00.

 


Czytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE